Historie lezingen 2018

Historie lezingen

2012 2013 2014 2015

2016 2017 2018 2019

historie cursussen en workshops

lezing Alle kleine beestjes helpen [ meer info ]

  1. 9 januari: Haarlem (organisatie: Groei & Bloei Zuid-Kennemerland, locatie: De Blinkert)
  2. 23 januari: Kampen (organisatie: Groei & Bloei Kampen, locatie: De Leuke Hanzestad)
  3. 25 januari: Wageningen (besloten, Engels, organisatie: Wageningen Student Farm, locatie: Droevendaal Experimental Farm)
  4. 20 februari: Tilburg (organisatie: Brabantse Milieufederatie, locatie: Natuurmuseum Brabant)
  5. 18 maart: Nijmegen (organisatie en locatie: OPEN Slowcafé)
  6. 22 maart: Groningen (besloten, organisatie: TFI, locatie: Het Provinciehuis)
  7. 29 maart: Zuidwolde (organisatie: Natuurvereniging Zuidwolde, locatie: Dorpshuis de Boerhoorn)
  8. 20 april: Teuge (organisatie en locatie: Ecotribe Teuge i.h.k.v. Clean Tech Tomorrow)
  9. 1 mei: Bilthoven (organisatie: Groei & Bloei de Bilt/Bilthoven, locatie: Verzorgingshuis De Koperwiek)
  10. 18 mei: Noordwijk (organisatie: aMareTerra, locatie: Noordwijk Buiten)
  11. 24 mei: Driemond (besloten, organisatie en locatie: Volkstuinvereniging Linnaeus)
  12. 31 mei: Bennekom (besloten, kinderversie, organisatie: GeoWeek/Plusklas CNS Ede, locatie: Basisschool De Wingerd)
  13. 1 juni: Brummen (besloten, kinderversie, organisatie: GeoWeek, locatie: St. Pancratiusschool)
  14. 21 juni: Dalfsen (organisatie en locatie: The Living Village Festival)
  15. 2 september: Heerlen (organisatie: Velt Zuid-Limburg, locatie: Carbon6)
  16. 8 september: Wilhelminaoord (voedselbosdag, organisatie en locatie: Kwekerij Arborealis)
  17. 20 september, ochtend: Houten (Bodem is de Basis, organisatie en locatie: Wellantcollege Houten)
  18. 20 september, middag: Houten (idem)
  19. 4 oktober: Heerde (organisatie: Groei & Bloei Noord-Veluwe, locatie: Hervormd Jeugdcentrum Welgelegen)
  20. 11 oktober: Raalte (besloten, organisatie: TFI, locatie: Gemeentehuis Raalte)
  21. 14 oktober: Alkmaar (organisatie: Partij voor de Dieren Alkmaar, locatie: ATV De Meerweg)
  22. 17 oktober: Epe (besloten, organisatie en locatie: Hoveniersbedrijf Van Triest)
  23. 24 oktober, overdag: Arnhem (organisatie: Leven met de Aarde, locatie: Huis der Provincie)
  24. 24 oktober, ‘s avonds: Almelo (organisatie: Groei & Bloei Almelo, locatie: De Schouw)
  25. 8 november: Weert (besloten, kinderversie, organisatie en locatie: Montessorischool Weert)
  26. 8 november: Weert (idem)
  27. 8 november: Weert (idem)
  28. 8 november: Weert (idem)
  29. 11 november: Hoofddorp (besloten, organisatie: Partij voor de Dieren werkgroepen Amstelveen en Haarlem, locatie: bezoekerscentrum De Kijkdoos van heemtuin De Heimanshof)
  30. 15 november: Raalte (besloten, kinderversie, organisatie: Leef Je Natuur, locatie: Basisschool Oostenwind)
  31. 15 november: Raalte (idem)
  32. 17 november: Rotterdam (organisatie: Herenboeren Rotterdam, locatie: Klooster Oude Noorden)
  33. 25 november: Heiloo (organisatie: Groene Passie, locatie: Cultuurkoepel Heiloo)
  34. 29 november: Dronten (locatie: Warmonderhof)

lezing Composteren is vooruitzien [ meer info ]

  1. 2 oktober: Bilthoven (organisatie: Groei & Bloei De Bilt/Bilthoven, locatie: Verzorgingshuis De Koperwiek)

lezing Dweilen met de kraan dicht [ meer info ]

  1. 10 mei: Heijen (samen met Caroline Siepman, Voor wat hoort niks-festijn, organisatie en locatie: Grubbestein)
  2. 2 juni: Groenekan (besloten, locatie: Villa Uilestijn)
  3. 7 juli: Sint-Truiden (België) (samen met Caroline Siepman, organisatie: Permacultuurfestival, locatie: Kasteel Nieuwenhoven)
  4. 24 november: Breda (samen met Caroline Siepman, organisatie: Velt Tilburg-Breda, locatie: Boerderij Wolfslaar)
  5. 16 december: Nijmegen (samen met Caroline Siepman, organisatie en locatie: OPEN Slowcafé)

lezing Ondergronds gezwam [ meer info ]

  1. 16 februari: Oosterbierum (besloten, organisatie: Mts Jukema, locatie: It Mienskar)
  2. 7 juli: Sint-Truiden (België) (organisatie: Permacultuurfestival, locatie: Kasteel Nieuwenhoven)
  3. 8 juli: Sint-Truiden (België) (idem)
  4. 8 september: Wilhelminaoord (voedselbosdag, organisatie en locatie: Kwekerij Arborealis)
  5. 6 oktober: Den Haag (10 jaar Permacultuurcentrum Den Haag, organisatie: Permacultuurcentrum Den Haag, locatie: Herweijerhoeve)
  6. 2 november: Bergeijk (organisatie: Velt Bergeijk-Eersel (40-jarig bestaan), locatie: Natuurtuin ‘t Loo)
  7. 10 november: Zeijerveen (donateursdag, organisatie: Arboretum Assen, locatie: Drentsche Golf & Country Club)
  8. 25 november: Heiloo: (organisatie: Groene Passie, locatie: Cultuurkoepel Heiloo)
  9. 8 december: Arnhem (besloten, organisatie: Kring Praktiserende Boomverzorgers, locatie: IPC Groene Ruimte)

lezing Voor wat hoort niks [ meer info ]

  1. 14 januari: Nijmegen (organisatie en locatie: OPEN Slowcafé)
  2. 13 maart: Tilburg (locatie: Natuurmuseum Brabant, organisatie: Het Groeilokaal)
  3. 18 oktober: Den Dolder (organisatie: Vonk maakt vuur, locatie: bioscoopzaal Vijverhof 26a)
  4. 1 november: Elst (besloten, organisatie: Gemeente Overbetuwe, locatie: Hartelust)

Overige lezingen

  1. 2 september: Heerlen: Kringlopen en korte ketens (organisatie: Velt Zuid-Limburg, locatie: Carbon6)
  2. 25 november: Heiloo: Eerste Hulp Bij Onkruiden (organisatie: Groene Passie, locatie: Cultuurkoepel Heiloo)

Webinars [ meer info ]

  1. 22 februari: Alle kleine beestjes helpen, deel 1
Deel deze pagina (deze buttons bevatten geen trackers):